S mojí prima kolegyní z kabinetu jsme obě dvě narozené o prázdninách. Přesto jsme se rozhodly, že chceme s kolegy oslavit svoje narozeniny. Plánovaly jsme a plánovaly až se z toho vyklubala strašně super akce :)
Prvně jsme vyrazili všichni společně na Špilberk, kde jsme navštívili rozhlednu (ještě na ní nikdo z nás nebyl!). A taky si poslechli zvonkohru. A pak pod kopec na Úvoz do pivnice Zastávka, kde jsme to rozjeli ve velkém :)
Prostě prima akce s kolegy! Těžko si představuju, že bych v práci neměla takový fajn kolektiv...

1 komentář:
Rodinné oslavy během prázdnin mají vždycky neopakovatelné kouzlo, plné pohody a smíchu. Když jsme s manželem letos plánovali jedno takové letní jubileum pro rodinu, chtěli jsme, aby to bylo opravdu výjimečné a bez starostí. Rozhodli jsme se, že naše oslava proběhne v hotelu Devín, kde mají nádherné prostory v srdci Bratislavy. Všichni příbuzní byli nadšení z elegantního prostředí i skvělého jídla a my jsme si mohli v klidu užívat společné chvíle.
Okomentovat