Prvně školní výlet. Tři dny.
Tři dny s 11-ti dárečkama. Rekreační středisko s prima rybníkem a krásným panem správcem - úžasný bonus! :) Ale jo, zvládli jsme to.
Ze všeho nejlepší byl rybník, ve kterém jsem během těch tří dnů byla nespočetněkrát.
Nejhorší ze všeho jsou výsledná spálená záda, dekolt a ramena. No jo, já do ruda, ale děti nespálené...
A pak TTT. Dva dny.
Věřili byste, jak blbě se dá v autě připoutat se spálenými rameny a dekoltem? A co teprve spaní ve stanu ve třech! Naštěstí se moje ctěná sestra obětovala a spala v autě :)
Noční návštěva srnců nebo prasat... Fuj!
Ale lidé v blízké vesnici byli úžasní! Dostaly jsme spoustu vody :)

1 komentář:
Pět dní v kuse na cestách vyžaduje pořádnou přípravu, aby si člověk zážitky opravdu užil. Já si na vícedenní výlety balím i cestovní deku, která v batohu nezabere skoro žádné místo. Je úžasně lehká a hřejivá, takže se do ní můžu kdekoli zachumlat a v klidu si odpočinout. Je to nepostradatelný společník, se kterým zvládnu i náročnější trasy v naprostém pohodlí.
Okomentovat