- 2x řezaná květina (podotýkám, že z cizích tříd - moje děti byly dostatečně instruované :))
- orchidej v květináči
- 5x sýr (mňam! :))
- káva a bylinný sypaný čaj
- svíčka
- mýdlové papírky, sprchový gel
- originální francouzský parfém (pecka!)
- 6x čokoláda
- 9x bonboniéra
Letos si fakt stěžovat nemůžu :)
I když by se mi líbilo dostat přání "Ke konci školního roku" z Fleru :)
I když by se mi líbilo dostat přání "Ke konci školního roku" z Fleru :)

3 komentáře:
Hele to máš docela dobré. Já učím na automobilové škole v Holicích a to by ses divila, co mi občas jako gratulaci k vysvědčení přinesou. Dokonce jsme dostala i poukaz na použité pneu Praha. Holt kluci, co v tom ještě moc neumí chodit. Ale musím říct, že je mám ráda. :) Nejlepší třídnictví, co jsem zatím zažila. :)
Haha, tohle jsem fakt vždycky učitelkám záviděl, že si toho na konci roku hodně odnesou. Já jsem dělal nepedagogického pracovníka ve škole a třídnictví jsem nikdy neměl, takže jsem ostrouhal. Na druhou stranu jsem se vždycky těšil, že vyrazím na kolo, které jsem si koupil tady a mám před sebou celé dlouhé a krásné prázdniny. :-)
Vzpomínky na školní roky a konec června jsou vždycky plné emocí. My jsme s dcerou nedávno řešily, jak poděkovat paní učitelce za celoroční trpělivost, a nakonec jsme pro ni vybraly dárek společně. Naší jasnou volbou byl tento nádherný modrý korálkový náramek. Paní učitelka z něj byla naprosto nadšená, protože modrá barva je elegantní a šperk působí jemně.
Okomentovat